Dbamy o damy – czyli tyskie spotkanie dla kobiet

EWA MIĘTKIEWICZ CIEPŁY

Jestem zwykła kobietą, taką jak Ty!

Uczestnictwo w lutowej edycji spotkań dla kobiet „Dbamy o Damy” sprawiło mi ogromną przyjemność! Po raz kolejny wzięłam udział w tym ekscytującym dla kobiet wydarzeniu i wraz z tworzoną przeze mnie marką EMC Studio udzielałam konsultacji i porad wszystkim tym paniom, które postanowiły w końcu zrobić coś miłego dla siebie i doświadczyć emocji związanych ze swoim nowym, czasem zaskakującym wizerunkiem.

„Nasze najgłębsze pragnienia są szeptem naszego prawdziwego ja. Musimy nauczyć się je respektować. Musimy nauczyć się ich słuchać.”

Sarah Ban Breathnah

Uczestniczki odważnie korzystały z rad dotyczących wyboru stylizacji i zabaw kolorami świetnie się przy tym bawiąc!
(Nie będę ukrywała, że spora w tym moja zasługa)
Wiele radości sprawiły mi Wasze szerokie uśmiechy i zadowolone, szczęśliwe buzie
Podobnie jak Wy, z niecierpliwością oczekuję już kolejnej edycji „Dbamy o Damy”, jednocześnie szykując dla Was nowe niespodzianki mojej autorskiej kolekcji sygnowanej marką EMC Studio!

Tutaj należą się wielkie gratulacje dla Szymona Biolika – właściciela i twórcy Studia Fryzjerskiego „BIOLIK”. NIe zapominam oczywiście o Iwonie z Bardotki, ktorej należą się brawa za jak zwykle idealne i trafne rady na temat braffitingu. Iwonę zawsze będę polecać jako świetnego fachowca, specjalistkę i mistrza braffitingu.  Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się także Beata Szostek która na zaproszenie Szymona przeprowadziła konsultacje i pokazy z technik makijażu. Wszystkie Was zapraszam do jej Salonu zdrowia i urody w Lędzinach. Dziękuję także Magdzie Dąbrowskiej z mysłowickiego Diet Factory która jak nikt służyła radą w sprawach żywieniowych. Na końcu (lecz na pewno nie ostatnie) ukłony należą się Acitve Point w Tychach. Dziewczyny zrobiły na mnie ogromne wrażenie i na pewno niejedną z nas zainspirowały do pomyślenia o letniej sylwetce.

Podoba CI się ta stylizacja? Zobacz jej opis!

Jak nosić modny PRINT MORO!

Pytacie mnie wielokrotnie: „Skąd czerpiesz inspiracje?”. Oto odpowiedź.

Mam takie szczęście w życiu, że na swojej drodze spotykam wielu wspaniałych ludzi, którzy mnie inspirują. Inspirują mnie tkaniny, miejsca, w których przebywam, inspiruje mnie również, ciało ludzkie – to chyba zostało mi z czasów, kiedy uczyłam w szkole anatomii rtg.

Jeden dzień z mojego życia

Parę tygodni temu otrzymałam zaproszenie na 3 konwent Kobiet Sukcesu w roli prelegenta. To bardzo duże wyróżnienie dla mnie i dla całego mojego studia. KOBIETA SUKCESU – to brzmi dumnie, ale… długo zastanawiałam się jednak czy przyjąć to zaproszenie.