Kolekcja lato 2016 Eteroboho…

…to wyraz mojej pasji, delikatności, lekkości i niekonwencjonalnego podejścia do mody.
Kobieta Eteroboho jest odważna w łączeniu różnorodnych wzorów i kolorów. To kobieta, która docenia latem delikatność i zwiewność najwyższej jakości tkanin. Lubi nosić swobodne fasony, które uwydatniają jej seksualność. Cała kolekcja dba o detale.

 

Co media piszą o kolekcji?

Twórcą kolekcji Eteroboho jest projektantka Ewa Miętkiewicz-Ciepły, tworzy ona markę EMC Studio od 5 lat. Jej projekty sprawiają, że kobiety czują się wyjątkowo, wyjątkowo oryginalnie, wyjątkowo wygodnie i wyjątkowo elegancko. Ewa jest zdobywczynią tytułu Projektanta Roku na Wrocław Fashion Meeting 2015.
Jej pasją od zawsze była moda. Jako mała dziewczynka razem z tatą projektowała, kroiła i szyła swoje pierwsze prace. Do 35 roku życia myślała, ze jako jedyna z rodziny nie ma daru w postaci talentu artystycznego – pasją jej taty było krawiectwo, mama z ogromnym sercem haftowała, siostra jest malarka po ASP. Okazuje się, że jej wrażliwość artystyczna cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kobiet o różnym wieku i statusie społecznym w jej projektach chodzą kobiety o zróżnicowanym statusie materialnym: prawniczki, lekarki, bizneswoman, gospodynie domowe, babcie, kobiety w ciąży, od rozmiaru 34 do puszystych ze Śląska, z całej południowej Polski, Szwecji, Holandii, Londynu.
Od 3 lat, każdy rok obfituje w nowe projekty i wyzwania. W marcu br odbyła się premiera filmu GEJSZA, do którego projektowała ubrania dla Marty Żmudy – Trzebiatowskiej.
Jej historia zachęca inne kobiety do realizacji swoich marzeń.

KOCHANY TATO !!! nie ma Cię już 18 lat, ale każdego dnia, kiedy pracuję czuję Twoją obecność, czuję Twoje wsparcie i pozytywną energię. To własnie Ty, zaszczepiłeś we mnie pasję do mody i krawiectwa. Jako mała dziewczynka razem z Tobą projektowałam, kroiłam i szyłam swoje pierwsze prace.Tak sobie myślę, ze jesteś dumny patrząc z góry na to co robię.

EMC STUDIO