Kolekcja „Lady Spring” tworzona była z pasją przez kobietę i dla kobiet!

EMC Studio od kuchni

Dzisiejszy tekst „EMC Studio od kuchni”, po części związany jest z moją nieobecnością na blogu. Proces tworzenia nowej kolekcji wymaga ode mnie dużego zaangażowania. Moja praca jest moją pasją i moim życiem. Często budzę się w nocy, schodzę do pracowni,...

Jak nosić modny PRINT MORO!

Pytacie mnie wielokrotnie: „Skąd czerpiesz inspiracje?”. Oto odpowiedź.

Mam takie szczęście w życiu, że na swojej drodze spotykam wielu wspaniałych ludzi, którzy mnie inspirują. Inspirują mnie tkaniny, miejsca, w których przebywam, inspiruje mnie również, ciało ludzkie – to chyba zostało mi z czasów, kiedy uczyłam w szkole anatomii rtg.

Jeden dzień z mojego życia

Parę tygodni temu otrzymałam zaproszenie na 3 konwent Kobiet Sukcesu w roli prelegenta. To bardzo duże wyróżnienie dla mnie i dla całego mojego studia. KOBIETA SUKCESU – to brzmi dumnie, ale… długo zastanawiałam się jednak czy przyjąć to zaproszenie.

„Każda kobieta powinna mieć dwie cechy: klasę i urok.”

Kolekcja „Lady Spring” zaprasza każdą Kobietę zgodnie z cytatem Coco Channel do odkrycia w sobie klasy połączonej z urokiem. Niezwykle kobiece fasony pokazują w tym sezonie ogromny potencjał tkwiący w każdej kobiecie.

Z pewnością motywy i desenie roślinne robią furorę na pokazach wiosna-lato. Zdaje się to być naturalne, gdy przyroda budzi się po zimie. Tym razem jednak nie delikatne i niewinne desenie kwiatowe, a przeskalowane, a przede wszystkim pełne, soczyste i pobudzające barwy.

„Lady Spring” pozwala nam rozkoszować się życiem!

Kolory mają podobny charakter dla nas jak dźwięki, które nas uspokajają, energetyzują, inspirują. Bez barw i muzyki trudno czasem zobaczyć własne emocje, nastroje, a często obudzić  własne pragnienia.

Barwą potrafimy manifestować zmiany w nas zachodzące i pokazywać, co mamy w środku.

Kolor odmładza, dodaje siły i odwagi:

  • SOCZYSTA FUKSJA
  • MOCNY TURKUS
  • ULTRA VIOLET
  • SZMARAGDOWA ZIELEŃ

EMC Studio koi zmysły kolorem NIEBIESKIEGO JEANSU, by poprzez fason odkrywać atuty kobiecości.

Ten sezon oferuje nam ogrom różu. Chcesz wyglądać wyraziście, dodaj swoim stylizacjom charakteru zapraszając intensywny kolor. FUKSJA podkreśla kobiecość i pewność siebie. Delikatność tkanin, a z drugiej strony pełne elegancji sukienki wyróżnią Cię z tłumu na oficjalnych przyjęciach, popołudniowych cocktail party i wieczornych wyjściach.

Kolekcja „Lady Spring” jest stworzona z tkanin najwyższej jakości, każdy detal z należytą uważnością wykonany jest przez wykwalifikowane krawcowe. Tkaniny są kluczem, byś czuła się jak kobieta z klasą. Ilość materiału pokazuje bogactwo tej kolekcji, sukienki są szyte z minimum trzech metrów tkaniny.

Najpiękniejsze kwiaty wśród roślinności w dżungli mają kolor FUKSJI !

ULTRA VIOLET to odkrycie tego sezonu. W tym kolorze tkwi siła i energia. EMC Studio daje Ci możliwość czerpania siły i mocy z tej barwy.

Poprzez drganie światła kolor dociera do naszych zmysłów i daje poczucie bycia wolną i ważną dla samej siebie.

Pełne nasycenie barw staje się dla naszego mózgu silnym bodźcem. Dzięki kolorom aktywizuje się nawet wydzielanie soków trawiennych, co sprzyja naszym ciałom.

Już niedługo podzielę się z Wami, wraz z moim trenerem osobistym refleksjami na temat treningów, odżywiania i zdrowego życia pełnego energii.

SZMARAGDOWY ODCIEŃ ZIELENI króluje wśród naszych projektów. Odkrywa ogromny potencjał tkwiący w roślinach. Jest to klasyczny i niezmiernie stylowy kolor. W połączeniu z odpowiednią fryzurą , każda kobieta bez względu na wiek i jakiego koloru są jej włosy będzie elegancką damą.

Zgodnie z przekazem tej kolekcji modelki uczesał nasz mistrz nożyczek Szymon Biolik, Studio Fryzjerskie Biolik. Proste, zwiewne upięcia oraz najpiękniejsze cięcie, które ma moc – to właśnie ponadczasowe trendy oddające 100% kobiecości w połączeniu z projektami EMC STUDIO. Ultrakobiece uczesania nie tylko na wielkie wyjścia, ale przede wszystkim na co dzień, idealnie współgrają z całą kolekcją, czyniąc całość naturalnie czarującą.

Ten sezon lansuje DESENIE ROŚLINNE na każde wyjście!

Przeskalowane kwiaty dodają stylizacjom drapieżności. Nadają ton tajemniczości i wprowadzają nasze zmysły w czarodziejski ogród pełen zmysłowości.

Makijaż jest przedłużeniem biżuterii albo niemal w ogóle go nie ma, bo jego funkcję przejmuje po prostu zadbana skóra. To wiodący trend w makijażu na wiosnę-lato 2018. Skóra ma wyglądać jakbyś dopiero wróciła z wakacji w organicznym SPA. Ma być nawilżona, muśnięta olejkiem i rozświetlaczami.  Mocno podkreślone USTA . O makijaże do naszej sesji zadbała Agata Zaręba.

Piękno naszych dwóch ostatnich sesji odkrywane jest przez talent w ujmowaniu chwili poprzez obraz, dzięki Tomaszowi Raczek. Zdjęcia zdają się oddawać delikatność tkanin, ich lekkość i zwiewność.

Dziękujemy: Agata Zaręba, Tomasz Raczek, Szymon Biolik 😉

Zapraszam do Atelier EMC Studio w Mysłowicach.

EMC STUDIO