Jak skroić życie na miarę?

EMC Studio od kuchni

Dzisiejszy tekst „EMC Studio od kuchni”, po części związany jest z moją nieobecnością na blogu. Proces tworzenia nowej kolekcji wymaga ode mnie dużego zaangażowania. Moja praca jest moją pasją i moim życiem. Często budzę się w nocy, schodzę do pracowni,...

25 maja miałam przyjemność uczestniczyć w Konwencie Kobiet Sukcesu, w Wyższej Szkole Humanitas, na który zostałam zaproszona w roli prelegenta. Było to ogromne wyróżnienie dla mojej marki, że mogłam podzielić się i opowiedzieć swoją drogę do sukcesu.
Na Konwencie spotkałam się z wieloma różnymi kobietami. Mojego wystąpienia słuchało 160 kobiet, chociaż ku mojemu zdziwieniu na tym wydarzeniu zorganizowanym dla kobiet było również kilku mężczyzn. W Konwencie uczestniczyły kobiety, które reprezentowały różne zawody, różne środowiska, a łączył je jeden wspólny mianownik SUKCES!!

Spotkałam kobiety, które tak jak ja realizują w swoim życiu pasje, która daje im siłę i spełnienie, ale również uczą się godzić role matki żony i bizneswoman.
Od swoich przedmówczyń nauczyłam się pewnej ważnej rzeczy – każda z nas powinna odnaleźć w sobie swoja własną drogę i swoje spełnienie słuchając swojego wnętrza.
Zajmowałam się w życiu różnymi rzeczami, ale teraz wiem, że to, co robie daje mi spełnienie radość i szczęście. Życzę każdej kobiecie, aby odnalazła swoją rolę w życiu, która chce realizować, bo wiem, że ja idę ta właściwą dla siebie droga i uczę się godzić role matki, zony i bizneswoman bowiem nie ma złotego środka i recepty. W jaki sposób poradzić sobie z wychowywaniem dzieci dbaniem o dom i wspinać się po szczebelkach drabiny na sam szczyt?

Jak sobie radzić?

Na to pytanie nie odpowiem… bo nie wiem. Ja obecnie jestem: matką, żoną i właścicielką marki EMC Studio. Pełnie te trzy role jednocześnie i nie jestem perfekcyjna. Jeśli ktoś kiedyś odpowie mi na to pytanie to będę bardzo wdzięczna 🙂

A jak wy godzicie swoje role życiowe? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii.

Zdjęcia są własnością Szkoły Humanitas i pochodzą ze strony http://www.humanitas.edu.pl/

Ewa Miętkiewicz Ciepły

Fascynacja pięknem, estetyką, szlachetną niebanalnością pozwoliła mi stworzyć EMC Studio – polską markę modową, dla której projektuję i kreuję unikatowe ubrania nacechowane prostotą i elegancją dzięki czemu tworzę niepowtarzalne kolekcje ubrań, w których kobiety zawsze czują się wyjątkowo…

EMC Studio od kuchni

Dzisiejszy tekst „EMC Studio od kuchni”, po części związany jest z moją nieobecnością na blogu. Proces tworzenia nowej kolekcji wymaga ode mnie dużego zaangażowania. Moja praca jest moją pasją i moim życiem. Często budzę się w nocy, schodzę do pracowni,...

Jak nosić modny PRINT MORO!

Pytacie mnie wielokrotnie: „Skąd czerpiesz inspiracje?”. Oto odpowiedź.

Mam takie szczęście w życiu, że na swojej drodze spotykam wielu wspaniałych ludzi, którzy mnie inspirują. Inspirują mnie tkaniny, miejsca, w których przebywam, inspiruje mnie również, ciało ludzkie – to chyba zostało mi z czasów, kiedy uczyłam w szkole anatomii rtg.

Jeden dzień z mojego życia

Parę tygodni temu otrzymałam zaproszenie na 3 konwent Kobiet Sukcesu w roli prelegenta. To bardzo duże wyróżnienie dla mnie i dla całego mojego studia. KOBIETA SUKCESU – to brzmi dumnie, ale… długo zastanawiałam się jednak czy przyjąć to zaproszenie.

EMC STUDIO