Aleja Projektantów – rozbieramy i ubieramy Wrocław!

EWA MIĘTKIEWICZ CIEPŁY

Jestem zwykła kobietą, taką jak Ty!

Pierwsze wiosenne promienie słońca dały mi zastrzyk energii i radości. W takim nastroju odwiedziłam Wrocław. Podczas walentynkowej edycji Alei Projektantów w Alei Bielany gościłam na swoim stoisku stylistkę Agnieszkę Kubasiak. Moje klientki mogły skorzystać z porad stylistki w zakresie doboru korzystnych fasonów do swojej sylwetki, kolorów, a także zrobić zakupy z jej pomocą.

„Nie łudźcie się, że uczynicie dziewczynę piękną, jeśli nie uczynicie jej wpierw szczęśliwą”

John Ruskin

Wyjątkowo odważne i chętne Panie zdecydowały się na ekspresowe metamorfozy, które polegały na doborze stylizacji przez Agnieszkę. Do stylizacji wykorzystaliśmy ubrania i akcesoria od projektantów. Każda stylizacja kończyła się krótką sesją fotograficzną. metamorfozy były dobrą zabawą dla Pań, a także okazją do zobaczenia siebie w nowym, innym wydaniu.

Tym razem dziękuje bardzo Agnieszce KubasiakTo świetna stylistka. Jak sama pisze o sobie:

Zamiłowanie do mody i tworzenia wizerunku było ze mną od zawsze. Po latach pracy w korporacyjnych działach HR poczułam, że coś rozpiera mnie i nie daje spokoju…Nadszedł czas, aby zająć się tym, co naprawdę w duszy gra. Zajęłam się profesjonalną edukacją i samodoskonaleniem w dziedzinie stylizacji. Ukończyłam Akademię Stylu – indywidualny kurs dla stylistów i personal shopperów w CHOWAŃSKI Akademia Stylu.

Serdecznie Wam polecam!

 

Podoba CI się ta kurtka? Kliknij w zdjęcie i dowiedz się więcej!

EMC STUDIO