Dzisiejszy tekst „EMC Studio od kuchni”, po części związany jest z moją nieobecnością na blogu. Proces tworzenia nowej kolekcji wymaga ode mnie dużego zaangażowania. Moja praca jest moją pasją i moim życiem. Często budzę się w nocy, schodzę do pracowni, tworzę każdy model od podstaw i przykładam do tej aktywności ogromnie dużo energii. 

Często spotykam się z Wami na targach i pokazach. Dzięki Waszej obecności na różnych evenatach jestem z Wami w ciągłym kontakcie. Jednak mój świat to również codzienna praca. Chcę Wam pokazać moją pracę od kuchni.

Z tej strony rzadko mnie widzicie.

Zatem zapraszam na podróż do mojej „kuchni”.


Co mnie inspiruje?

Przede wszystkim ludzie, których spotykam. Kolekcja „Lady Spring” powstała dzięki inspirującym spotkaniom z pięknymi kobietami. W każdej z Was odkrywam Waszą siłę. Inspirują mnie tkaniny, gdy je dotykam, patrzę na nie – a w wyobraźni powstaje model sukienki. Lady Spring to kobieta pełna seksualności, podkreślająca własne atuty swojej kobiecości bez względu na to, ile ma lat. Jest elegancką damą, gdy trzeba i aktywną żoną, matką i bizneswoman. Dokładnie skrojone modele powstające w naszej pracowni uwydatniają Wasze kobiece atuty skrywając małe niedoskonałości.  Pokazują innym ile piękna jest w Was, w nas!


Ale po kolei …
Kolekcja EMC Studio od początku do samego końca tworzona jest w Polsce, w mojej pracowni. Każdy szablon tworzę samodzielnie, zaś przy pomocą mojego zespołu składającego się z wykwalifikowanych, kreatywnych krawcowych powstaje prototyp. Gdy mam w swojej głowie pomysł inspirowany trendami w obecnej modzie, podchodzę do stołu i zaczynam kroić tkaninę.
Każdą stylizację zespół szyje najpierw na mnie. Modelujemy na mojej sylwetce – a jak zauważyłyście, ona się zmienia dzięki regularnym treningom, a nie mam na myśli mojej wagi, a kształty nad którymi pracuję z moim trenerem Marcinem. W każdym stroju, który uszyje mój zespół, chodzę w pierwszej kolejności ja.
Sprawdzam, testuję, modeluję, aby potem, gdy przedstawiam Wam na przykład Lady Spring, z pełnym przekonaniem oferować Wam produkt.

Osobiście kroje każdą sukienkę, każdy inny nasz produkt, by potem Panie mogły go uszyć. Właśnie, Mój zespół jest dla mnie ogromnym wsparciem, ich umiejętności i wiedza również są dla mnie inspiracją i nauką.
Pracownia znajduje się w moich czterech ścianach, a domowa, przyjazna atmosfera towarzyszy nam każdego dnia. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu krawieckiego zapraszamy do kontaktu nr tel. 606 667 330.

EMC Studio jest znane ze świetnych jakościowo produktów. Tkaniny są wzbogacone o detale dokładnie i drobiazgowo wykończone. Każdy element jest dla nas bardzo ważny.

Przy indywidualnych zamówieniach czas oczekiwania się wydłuża. Takie zamówienie traktuję priorytetowo, a najważniejsze jest wtedy całościowe spojrzenie na Ciebie. Patrzę i proponuję fason podkreślając Twoje atuty, dopracowuję bez wyjątku każdy szczegół, Zapraszam do naszego Atelier, tam każda kobieta odkryje swoje piękno i siłę!
Każda moja aktywność wymaga czasu, tworzę, kroję, modeluję, testuję a następnie spotykam się z Wami na weekendowych targach, eventach, gdzie osobiście prezentuję kolekcję.
Tak wygląda EMC Studio od kuchni. Jest to nie lekka, codzienna praca. Ale robiona z pasją cieszy!!! I sprawia przyjemność!!!

EMC STUDIO