„Czerwona Szpilka” – niezwykłe kobiety podbijają Wrocław!

Wielu twierdzi, że Wrocław to miejsce spotkań wszystkich niezwykłych kobiet. Po ostatniej edycji targów niezwykle kobiecych oraz konferencji Ladies Day rękami i nogami podpisuje się pod tym stwierdzeniem. Wraz ze stylistką Agnieszką Kubasiak oraz Pauliną Łotecką Style Coach podjęliśmy wyzwanie przeprowadzenia wiosennych metamorfoz.

Nurtowały mnie różne pytania, jak mam się ubrać?

  • Jak pokazać swój wizerunek?
  • Jak odnieść sukces wśród innych projektantów na tym evencie?
  • Przede wszystkim, jak zaprezentować swoją markę?
To był bardzo wyjątkowy dzień pełen endorfin. Panie poddane metamorfozie czuły się naprawdę wyjątkowo. Metamorfoza polegała na całkowitej przemianie począwszy od doboru bielizny przez brafiterkę, profesjonalnej stylizacji fryzury, a cały efekt dopełniła premierowa, wiosenna kolekcja sygnowana moją marką EMC STUDIO. Wszystko zostało uwiecznione na pięknych fotografiach wykonanych przez Atelier de MoMo Sesje zdjęciowe Wrocław.
Jestem bardzo zadowolona z całego spotkania, ponieważ, moja kolekcja CRAZY COLOR to strzał w dziesiątkę.
Mieliśmy również przyjemność uszyć stylizację dla Katarzyny Mirowskiej, która rozpoczęła konferencję Ladies Day swoim występem.
W pamięci na pewno zapadnie mi występ Ani Wyszkoni, która zamknęła swoim występem całe wrocławskie wydarzenie.
Wszystkim Panią polecam wybrać się chociaż raz do Wrocławia na Czerwoną Szpilkę oraz konferencje Ladies Day. Rzadko spotyka się tyle niezwykłych kobiet w jednym miejscu


 Moje kilkuletnie doświadczenie podpowiedziało mi, że kiedy się ubieram, muszę zaufać swojej wizji artystycznej. Często otrzymuję informacje, że jestem najlepszą reklamą swojej marki. Mój ubiór jest autentyczny, z pewnością odważny, wyróżniający się z tłumu, ale spójny z tym to, co robię.
Mój look to nie tylko ubranie, ale również okulary i fryzura (mój fryzjer mówi, że mam „artystyczny bajzel” na głowie).
Myślałam, w jaki sposób mój strój miałby nawiązać do „Czerwonej Szpilki”.
Usta!!! Czerwone usta.
No i oczywiście czerwone szpilki!
Oczywiście jestem w 100% kobietą, a kobieta zmienną jest. Do tej stylizacji na konferencję wydawała mi się najbardziej odpowiednia kurtka HelloMimika!
Kurtka: HelloMimika
Okulary: Bodyych
T-shirt , spódnica : EMC Studio
Buty: Gino Rossi

Ewa Miętkiewicz Ciepły

Fascynacja pięknem, estetyką, szlachetną niebanalnością pozwoliła mi stworzyć EMC Studio – polską markę modową, dla której projektuję i kreuję unikatowe ubrania nacechowane prostotą i elegancją dzięki czemu tworzę niepowtarzalne kolekcje ubrań, w których kobiety zawsze czują się wyjątkowo…

EMC STUDIO